Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Associate/Senior Associate w departamencie prawa pracy

DWF Poland Jamka sp.kO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w realizowanych projektach,

  • przygotowywanie analiz prawnych,

  • opracowywanie i konsultowanie dokumentacji z obszaru prawa pracy,

  • sporządzanie projektów umów, pism i dokumentów prawnych,

  • udzielanie opinii prawnych i rekomendacji dotyczących prawa pracy,

  • bieżąca pomoc w obsłudze klientów kancelarii.

Nasze wymagania

  • status adwokata / radcy prawnego, ewentualnie aplikanta III roku,

  • doświadczenie w obszarze prawa pracy (min. 3 lata),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii prawniczej),

  • umiejętności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,

  • bardzo dobra znajomość przepisów i aktualnego orzecznictwa z zakresu prawa pracy,

  • samodzielność, zaangażowanie i kreatywność w działaniu.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku biznesowym;

  • Kreatywne środowisko pracy w przyjaznym zespole profesjonalistów z zachowaniem work/life balance;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet Multikafeterii);

  • Zdobycie doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijających się firm prawniczych na rynku polskim;

  • Pracę przy ambitnych zadaniach z wykorzystaniem najnowszych technologii;

  • Dobrą atmosferę, budowaną regularnymi spotkaniami integracyjnymi w biurze i poza nim.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

„Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez DWF Poland Jamka sp.k. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”