Oferta pracy

Associate Tax

Michael PageO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Associate TAXNumer ref.: JN -012021-2000229

Wybrana osoba będzie mogła rozwijać się w dużej, renomowanej kancelarii prawnej o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za wspieranie starszych prawników w doradztwie podatkowym. Associate będzie samodzielny, jednak w ramach zespołu i dużych projektów będzie mógł liczyć na wsparcie i pomoc doświadczonych kolegów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest jest polska rozpoznawalna kancelaria prawna, posiadająca silną praktykę TAX, która w związku z ciągłym rozwojem poszukuje doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Associate.

Opis stanowiska

  • Wsparcie starszych prawników w realizacji zleceń dla klientów kancelarii
  • Przygotowywanie projektów umów, pism, opinii prawnych, dokumentów dotyczących prawa podatkowego
  • Pomoc w prowadzeniu postępowań podatkowych
  • Wspieranie działu M&A, w zabezpieczaniu transakcji od strony podatkowej
  • Kontakt z klientami kancelarii

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Od 2 - 4 lat doświadczenia zawodowego zdobytego w kancelarii lub firmie doradczej
  • Zainteresowanie prawem podatkowym i chęć rozwijania się w tym kierunku
  • Doświadczenie w TAX M&A oraz TAX Litigation
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Mile widziany status aplikanta adwokackiego/radcowskiego lub przygotowywanie się do egzaminu na doradcę podatkowego

Oferujemy

  • Praca w renomowanej polskiej kancelarii prawnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności zawodowych pod kierunkiem ekspertów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy