Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści (dot. RODO): „Zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie pekaoib.pl/o-nas/kariera oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego przez Pekao Investment Banking S.A. z siedzibą przy ul. Żwirki i Wigury 31, 02-091 Warszawa, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, RODO). Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem”.
Pekao Investment Banking S.A.

Associate w Departamencie Bankowości Inwestycyjnej

Pekao Investment Banking S.A.O firmie

Żwirki i Wigury 31

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Associate w zespole Debt Advisory w Departamencie Bankowości Inwestycyjnej

  • Realizacja kluczowych elementów transakcji Debt Advisory dla klientów z różnych branż, w tym strukturyzacja term sheetu oraz koordynacja pracy analityków i starszych analityków

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w bankowości korporacyjnej, bankowości inwestycyjnej lub doradztwie transakcyjnym, z czego obowiązkowe min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego przy strukturyzacji transakcji w bankowym dziale structured finance lub w dziale debt advisory

  • Wyższe wykształcenie w zakresie finansów, rachunkowości lub inne adekwatne

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz solidna wiedza w zakresie finansów i zasad rachunkowości

  • Znajomość dokumentacji LMA będzie dodatkowym atutem

  • Certyfikaty CFA, CIMA, ACCA, DI będą dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Kreatywność i proaktywne podejście do powierzonych projektów

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami

  • Wysoka dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • szkolenia

Pekao Investment Banking SA jest częścią jednej z największych grup finansowych w CEE (Grupa Pekao) i liderem rynku bankowości inwestycyjnej w Polsce oraz najlepszym Bankiem Inwestycyjnym w 2020 roku w CEE (wg Global Finance).

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zespół:

Wiodący Zespół Debt Advisory w Polsce, który odpowiada za największe na rynku polskim transakcje doradztwa dłużnego organizowane dla TOP 100 korporacji prowadzących biznes w Polsce lub w regionie CEE, w tym pozyskanie finansowania, kredyty konsorcjalne, emisja obligacji, finansowanie M&A, project finance, restrukturyzacja zadłużenia.