Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Associate w kancelarii Maruta Wachta

MARUTA WACHTA SP.J.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz i opinii dotyczących prawa konsumenckiego i prawa e-commerce;

  • udział w projektach audytowych w obszarze e-commerce;

  • sporządzanie i opiniowanie regulaminów sklepów i platform internetowych;

  • bieżąca obsługa klientów, również w języku angielskim;

  • wsparcie merytoryczne innych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • ukończenie studiów prawniczych (aplikacja / uprawnienia zawodowe nie są konieczne);

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej lub jako in-house przy obsłudze projektów dot. prawa e-commerce oraz prawa konsumenckiego, obejmujące m.in. sporządzanie umów, regulaminów, opiniowanie modeli biznesowych, a także działań marketingowych i sprzedażowych;

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, prawa konsumenckiego, regulacji świadczenia usług drogą elektroniczną;

  • umiejętność samodzielnej realizacji projektów „od A do Z”;

  • dokładność w przygotowywaniu dokumentów;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną rozmowę z klientem oraz pracę z dokumentami prawniczymi w tym języku;

  • komunikatywność, otwartość i gotowość do bezpośredniej pracy z klientem;

  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność realizacji prac w kilku projektach jednocześnie;

  • pasja w poszukiwaniu rozwiązań i zdobywaniu nowej wiedzy.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarze prawa ochrony danych osobowych oraz „prawa internetu”.

To oferujemy

Oferujemy pracę w Kancelarii będącej liderem w prawie nowych technologii. Wspieramy od strony prawnej największe i najbardziej innowacyjne projekty w branży e-commerce. Zadania, jakie od nas otrzymujesz, to intelektualne, prawne i biznesowe wyzwania, przy których ciężko się nudzić.

Jesteśmy zwolennikami pracy zespołowej. Wspólnie wypracowujemy nowatorskie rozwiązania, dając każdemu prawnikowi możliwość samodzielnej pracy w projekcie. Wspieramy młodych prawników w ich rozwoju, poświęcamy im czas – dążymy do tego, by stawali się coraz bardziej samodzielni. Chętnie dzielimy się wiedzą. Dzięki temu każdy projekt, przy którym pracujemy, rozwija kompetencje, doświadczenie i wiedzę całego zespołu.

Proponujemy współpracę w modelu B2B i atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji. Dajemy możliwość pracy w profesjonalnym i przyjaznym środowisku pracy oraz nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, także z opcją pracy zdalnej (w tym na stałe, spoza Warszawy).

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

O nas

Kancelaria Maruta Wachta (www.maruta.pl) to unikalne połączenie pasji do prawa i technologii.

Kancelarię tworzy zespół ekspertów specjalizujących się w prawie nowych technologii, procesach sądowych i arbitrażu, prawie własności intelektualnej oraz zamówieniach publicznych.

Kancelaria Maruta Wachta, wielokrotnie była uznawana przez Dziennik Rzeczpospolita za najlepszą kancelarię m.in. w zakresie prawa nowych technologii oraz zdobyła tytuł lidera w dziedzinie procesów sądowych i arbitrażu.