Oferta pracy

Associate w Praktyce Prawa Handlu i Dystrybucji

Kochański & Partners Sp.k.O firmie

Kochański & Partners Sp.k.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach Praktyki Prawa Handlu i Dystrybucji, bieżąca obsługa i doradztwo prawne dla klientów kancelarii

  • przygotowywanie umów handlowych i innych dokumentów na potrzeby klientów kancelarii

  • przygotowanie regulaminów sprzedaży, w tym w szczególności związanych z działalnością e-commerce

  • doradztwo w zakresie reklamy i promocji produktów

  • wykonywanie innych zadań zgodnie ze wskazówkami Partnerów i Starszych Prawników

Nasze wymagania

  • 2 – 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa konsumenckiego, prawa konkurencji oraz sporządzania i negocjowania umów handlowych

  • doświadczenie w pracy dla klientów z sektora spożywczego / FMCG lub z sektora handlu detalicznego (w tym e-commerce)

  • doświadczenie w prawie żywnościowym - mile widziane

  • tytuł adwokata / radcy prawnego – jako dodatkowy atut

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, w tym praktyczna znajomość angielskiej terminologii prawnej – warunek konieczny (min. B2)

  • umiejętność pracy w zespole

  • inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach, możliwość rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy i nowoczesne biuro w centrum miasta (możliwość pracy zdalnej)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i zdefiniowana ścieżka kariery

  • Opieka medyczna na poziomie VIP i możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego, firmowe inicjatywy sportowe

  • Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

  • sprzęt firmowy (telefon, laptop)

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy