Kochański & Partners Sp.k.

Associate w Praktyce Sporów Instytucji Finansowych

Kochański & Partners Sp.k.O firmie

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach Praktyki Media i Postępowania Sądowe, m.in. w sprawach dotyczących tzw. kredytów frankowych, a także postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych, spraw karnych gospodarczych, spraw windykacyjnych, postępowań gospodarczych

  • przygotowywanie pism procesowych, umów i innych dokumentów na potrzeby Klientów kancelarii

  • wykonywanie innych zadań zgodnie ze wskazówkami Partnerów i Starszych Prawników

Nasze wymagania

  • posiada tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego

  • ma co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych w zakresie prawa procesowego w w/w obszarach

  • ma doświadczenie i zna zagadnienia wskazane w zakresie głównych zadań

  • jest samodzielna w zakresie przygotowywanych pism procesowych

  • bardzo dobrze zna język angielski w mowie i piśmie, w tym zna angielską terminologię prawną

  • bardzo dobrze pracuje w zespole

  • dobrze organizuje pracę – warunek konieczny

  • ma inicjatywę i jest zaangażowana w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach, możliwość rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy i nowoczesne biuro w centrum miasta (możliwość pracy zdalnej)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i zdefiniowana ścieżka kariery

  • Opieka medyczna na poziomie VIP i możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie do pakietu sportowego, firmowe inicjatywy sportowe

  • Możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

  • sprzęt firmowy (telefon, laptop)

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy