Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Associate w Zespole Corporate Finance

MJH MOSKWA, JARMUL, HAŁADYJ I PARTNERZY - ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole transakcji finansowych, wsparcie starszych prawników w zakresie prowadzonych spraw i projektów,

  • przygotowywanie podstawowych dokumentów transakcyjnych, prowadzenie analiz prawnych w zakresie prawa bankowego oraz prawa rynków kapitałowych,

  • współpraca z prawnikami z pozostałych działów kancelarii, w szczególności z prawnikami zespołu M&A,

Nasze wymagania

  • status aplikanta adwokackiego/radcowskiego,

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe zdobyte w renomowanych kancelariach prawnych w zakresie transakcji finansowych, restrukturyzacji oraz prawa rynków kapitałowych,

  • dobrą znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, bankowego oraz handlowego,

  • znajomość języka angielskiego prawniczego na poziomie co najmniej C1.

To oferujemy

  • zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w najbardziej renomowanych kancelariach polskich i zagranicznych,

  • najwięksi klienci na rynku, interesujące projekty, duża dynamika kancelarii,

  • relacje oparte na współpracy, dużym wspólnym zaangażowaniu umożliwiającym rozwój kancelarii i poszczególnych prawników w preferowanym kierunku.