Oferta pracy

Associate w zespole Prawa Spółek, Fuzji i Przejęć

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • czynny i aktywny udział w projektach typu M&A (due diligence, umowy transakcyjne), w głównej mierze o charakterze międzynarodowym

  • uczestnictwo w negocjacjach umów transakcyjnych

  • prowadzenie projektów reorganizacji przedsiębiorstw, ze szczególnym uwzględnieniem połączeń, podziałów i przekształceń spółek handlowych

  • bieżąca obsługa korporacyjna spółek handlowych, z uwzględnieniem interesujących i nietypowych zagadnień

  • sporządzanie, analiza i opiniowanie umów zawieranych między przedsiębiorcami

Nasze wymagania

  • jesteś prawnikiem, radcą prawnym, adwokatem lub aplikantem radcowskim/adwokackim

  • masz minimum 3-4 lata doświadczenia zawodowego, w szczególności w obsłudze spółek handlowych oraz transakcjach typu M&A

  • potrafisz rozmawiać z klientami i umiejętnie utrzymujesz z nimi relacje

  • widzisz siebie jako prawnika prowadzącego projekty o charakterze międzynarodowym

  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym

  • znasz język rosyjski (dodatkowy atut)

  • cechuje Cię samodzielność i kreatywność, potrafisz myśleć nieszablonowo

  • umiesz pracować w zespole

  • dotrzymujesz terminów i dobrze radzisz sobie z presją czasu

To oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi prawnikami przy ciekawych projektach

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Domański Zakrzewski Palinka to największa polska kancelaria prawnicza. Obecnie w naszych biurach pracuje ponad 170 ekspertów różnych specjalizacji. Mimo liczebności i zróżnicowania wyróżnia nas osobiste zaangażowanie, dostępność oraz pełne zrozumienie potrzeb, zarówno naszych klientów, jaki współpracowników. Wierzymy, że bliskie relacje przynoszą lepsze rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy