Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Associate w zespole Prawa Spółek i Prawa Handlowego

SSW Pragmatic SolutionsO firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SSW Pragmatic Solutions

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej (umów spółek, umów wspólników, planów połączeń, podziałów, przekształceń, zgromadzeń wspólników) oraz opinii prawnych z zakresu prawa handlowego,

  • obsługa inwestycji venture capital,

  • udział w projektach transakcyjnych, w tym prowadzenie badań due diligence, wsparcie w przygotowaniu umów sprzedaży udziałów, umów wspólników, dokumentów zabezpieczeń,

  • doradztwo na rzecz funduszy inwestycyjnych typu private equity i VC oraz inwestorów funduszy inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie (licząc od momentu ukończenia studiów) zdobyte w kancelarii prawnej, umożliwiające powierzenie części projektów do samodzielnego prowadzenia,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność planowania czasu pracy, a także koordynacja prac młodszych prawników,

  • energiczne podejście do powierzanych zadań, chęć ciągłego samodoskonalenia i rozwoju,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, minimum C1.

To oferujemy

  • współpracę z najlepszymi profesjonalistami w tej dziedzinie, co potwierdzają międzynarodowe rankingi prawne tj.  Chambers Europe 2020; Legal 500,

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy, do tego pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, wyjazdy integracyjne,

  • szerokie możliwości rozwoju kompetencji merytorycznych przy wdrażaniu zróżnicowanych projektów,

  • dostęp do najnowszych technologii chmurowych Microsoft,

  • elastyczny styl działania – zdalnie lub w biurze,

  • atrakcyjna lokalizacja - biuro w centrum miasta (Rondo ONZ).

SSW Pragmatic Solutions to połączenie wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu

Stawiamy na rozwój naszych pracowników. Nasz zespół liczy blisko 200 osób i stale rośnie.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich kancelarii. Wspieramy się nawzajem, inspirujemy, wyznaczamy trendy, wykorzystujemy nowoczesne technologie. Wszystko po to, aby dostarczać naszym klientom wyjątkową wartość, ekspertyzę prawną z dogłębnym zrozumieniem biznesu naszych klientów.

Jesteśmy prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami finansowymi, którzy realizują kompleksowe i multidyscyplinarne usługi.

Oczywiście nie samą pracą człowiek żyje – chętnie wychodzimy razem po pracy, bierzemy udział w wyjazdach integracyjnych, spotkaniach świątecznych i eventach sportowych. Nasi pracownicy z sukcesami reprezentują firmę w biegach.

Przewiń do profilu firmy