Oferta pracy

Pepco Poland Spółka z o. o.

Astystent/Asystentka Dyrektora Działu Ekspansji

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Strzeszyńska 73A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie organizacji pracy Dyrektora Działu Ekspansji

  • Prowadzenie kalendarza spotkań

  • Organizację spotkań oraz podróży służbowych

  • Obsługę korespondencji krajowej i zagranicznej

  • Redagowanie pism/ archiwizowanie dokumentów

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku asystenckim (warunek konieczny)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny)

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel i PowerPoint)

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy i samodzielności w wykonywaniu zadań

  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

  • Komunikatywności, energii i pasji

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Wykształcenia wyższego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Korzystne warunki wynagrodzenia i umowę o pracę

  • Dodatkowe benefity takie jak zniżka pracownicza na zakupy w sklepach Pepco, czy platforma benefitowa (do wyboru Multisport, opieka medyczna, bilety do kina, itp.)

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Doskonałą atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria

Tak się u nas pracuje