Astystent/Asystentka Kupca

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

Pepco Poland Spółka z o. o.

Strzeszyńska 73A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kupca w bieżącej pracy

  • Przygotowanie zamówień

  • Dbanie o próbki towaru (rejestrowanie w systemie, oznakowanie, utrzymanie porządku)

  • Współpraca z krajowymi i zagranicznymi dostawcami

  • Sprawdzanie poprawności etykiet cenowych oraz grafik produktów

Nasze wymagania

  • Min. średnie wykształcenie

  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office - szczególnie Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Systematyczność i skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Komunikatywność, elastyczność, umiejętność szybkiego uczenia się

  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów - dodatkowy atut

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę i korzystne warunki wynagradzania

  • Dynamiczny rozwój, bogaty system szkoleń i możliwości wewnętrznych awansów

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną i inspirującą atmosferę pracy