Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asysta zabiegowy / Szkoleniowiec / Prezenter produktów i urządzeń medycznych

NEWU Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja zastosowania i obsługi produktów, oraz urządzeń medycznych będących w ofercie firmy,

  • Asystowanie przy zabiegach operacyjnych,

  • Codzienna współpraca z lekarzami i klinikami,

  • Dbanie o marketingowy wizerunek produktów będących w ofercie firmy,

  • Organizowanie szkoleń dla Kontrahentów,

  • Praca najczęściej w weekendy (ale nie tylko) na terenie obszaru całego kraju.

Nasze wymagania

  • Własna działalność,

  • Minimum roczne doświadczenia w asyście operacyjnej (doświadczenie w obsłudze urządzeń elektrochirurgicznych będzie dodatkowym atutem),

  • Bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, podstawa, prowizja, premia

  • Samochód, laptop, telefon

  • Rozwój i podnoszenie swoich kompetencji

  • Pracę w dynamiczny zespole

Jesteśmy liderem w dystrybucji nici wykorzystywanych w medycynie i ginekologii estetyczneji i chirurgii plastycznej.

Wraz z rozwojem firmy do naszej oferty wprowadziliśmy urządzenie LOKTAL, które, które dedykowane jest do ginekologii estetycznej i funkcjonalnej, chirurgii i dermatochirurgii.

Poszukujemy osób z co najmniej rocznym doświadczeniem w czynnej asyście przy zabiegach operacyjnych (wykonywanie swoich obowiązków na polecenie jak i bez polecenia operatora ze zrozumieniem złożoności pracy całego zespołu).

Przewiń do profilu firmy