Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asysten/-ka ds. Administracyjno - Finansowych

Hr Help Agnieszka Olejnik

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, rodzinnej, wiodącej belgijskiej firmy transportowej która od ponad 30 lat działa na europejskim rynku, a która właśnie otwiera swój pierwszy oddział we Wrocławiu poszukujemy osób na stanowisko: Asysten/-ka ds. Administracyjno - Finansowych

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy biura i obiegu dokumentów

  • weryfikacja dokumentów finansowych i handlowych

  • wystawianie rachunków i kontrola płatności

  • przygotowanie zestawień i raportów

  • przygotowanie i wysyłka korespondencji

  • koordynacja współpracy między biurem w Polsce a naszą centralą w Belgii

Wymagania pracodawcy

  • masz już doświadczenie na podobny stanowisku

  • bardzo dobrze znasz j. niemiecki , j. francuski lub j. angielski

  • cechuje Cię dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • umiesz myśleć analitycznie

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office

  • lubisz pracę z ludźmi i budujesz pozytywne relacje zarówno ze współpracownikami, jak i z klientami

Pracodawca oferuje

  • praca w stabilnej i stale rozwijającej się firmie, na samodzielnym stanowisku i realny wpływ na rozwój biznesu

  • współuczestniczenie w tworzeniu i rozwoju pierwszego oddziału naszej firmy w Polsce

  • umowa o pracę na pełen etat (możliwość pracy zdalnej)

  • atrakcyjne zasady wynagradzania i premiowania

  • szkolenia zawodowe, rozwojowe i językowe

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

Zapraszamy Cię do współpracy!