Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystenka Business Managera

  • warmińsko-mazurskie
  • Asystent
  • 12.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma należąca do globalnego koncernu Bertrandt AG

    Jesteśmy Liderem w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 15 ysiącami pracowników w 45 oddziałach w 12 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

    praca zdalna “Home Office” lub w oddziale w PoznaniuI

    Opis stanowiska:

    • Wsparcie Managera w codziennych obowiązkach,
    • Zarządzanie kalendarzem spotkań,
    • Organizowanie spotkań,
    • Obsługa spotkań biznesowych, zebrań oraz wizyt gości,
    • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji,
    • Organizacja podróży służbowych,
    • Współpraca i sprawna komunikacja z innymi działami,
    • Przeprowadzanie analiz wskazanych przez Managera,
    • Możliwość pracy zdalnej “Home Office” lub w oddziale w Poznaniu.

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
    • Bardzo dobra znajomość MS Office ( głównie MS Excel),
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Wysoka kultura osobista, profesjonalizm, samodzielność w wykonywaniu zadań,
    • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
    • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Dyspozycyjność.

    Oferujemy:

    • Odpowiedzialną i kreatywną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.