Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent / Asystentka ds. Załogowych

  • Gdynia, pomorskie
  • Asystent
  • 20.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    V.Group to globalna korporacja, odpowiedzialna za dostarczanie usług dla sektora morskiego w zakresie technicznego zarządzania statkami oraz rekrutacji i zarządzania załogami na statkach V.Ships i armatorów zewnętrznych.

    Na całym świecie zatrudniamy ok. 3000 pracowników, a w naszym biurze w Polsce ponad 50 osób i ciągle powiększamy nasz zespół. W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:
    Asystent/Asystentka ds. Załogowych
    Miejsce pracy: Gdynia

    Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzenie procesu mobilizacji marynarzy różnych narodowości: zapewnienie odpowiedniej dokumentacji, koordynację organizacji szkoleń, badań lekarskich itp., a także bieżący kontakt z marynarzami.

    GŁÓWNE ZADANIA

    • Zapewnienie poprawności i kompletności dokumentów marynarzy,dołączających do załogi na statku,
    • Występowanie z wnioskami o wizy dla marynarzy oraz dokumenty flagowe,
    • Organizacja niezbędnych szkoleń, egzaminów, certyfikacji i badań lekarskich dla obsługowanych marynarzy,
    • Utrzymywanie kontaktu z załogantami podczas mibilizacji oraz po zakończeniu kontraktu,
    • Wprowadzanie danych do systemu IT (ShipSure Crewing), dbanie o ich poprawność i bieżącą aktualizację,
    • Wykonywanie pozostałych prac administracyjnych w Crew Department.

    OCZEKUJEMY:

    • Wykształcenia wyższego,
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
    • Dobrej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
    • Dokładności, umiejętności organizacji własnych zadań oraz pracy pod presją czasu,
    • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, pozwalających na komunikację z osobami na różnych szczeblach organizacji i różnych narodowości,
    • Otwartości i dobrego zrozumienia różnic kulturowych,
    • Doświadczenie w branży morskiej będzie dodatkowym atutem.

    OFERUJEMY:

    • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego dla osób kończących studia,
    • Pracę w miłej atmosferze, w w dynamicznym i międzynarodowym środowisku, umożliwiającym codzienną pracę w języku angielskim,
    • Atrakcyjną lokalizację biura,
    • Kartę Multisport lub zwrot kosztów zajęć sportowych do 130 zł miesięcznie,
    • Prywatną opiekę medyczną HMS Assistance w pakiecie rodzinnym,
    • Imprezy integracyjne, świąteczne, wspólne wyjścia z zespołem, a do tego pyszną kawę i duży wybór herbat.

    If you want to apply, please send your CV in English
    via Apply button

    www.vships.pl

    The administrator of your personal data is V.Ships (PL) Sp. z o.o. in Poland, ul. Łużycka 6D, 81-537 Gdynia (Poland).

    Your personal data will be processed for the recruitment process in V.Ships (PL) Sp. z o.o. in Poland, in accordance with art. 6 (1) a. Regulation (EU) 2016/679 of the European Parliament and of the Council of 27 April 2016 on the protection of natural persons with regard to the processing of personal data and on the free movement of such data, and repealing Directive 95/46/EC (General Data Protection Regulation).

    Personal data collected in order to carry out a recruitment process will be processed for the period necessary to complete it, but not longer than for 3 years (to the moment of expiration of possible claims).

    By submitting the form you are giving consent to the processing of personal data in this recruitment process.
    Disclosing the personal data in the scope specified by the provisions of Polish Labour Code from 26 June 1974 and executive acts are mandatory. Providing additional personal data is voluntary however necessary to conduct the recruitment processes.

    You have a right to access your personal data, right to withdraw consent and right to delete your personal data. The request for the deletion of your personal data means resignation from further participation in recruitment process and causes the immediate removal of your application. Consent may be withdrawn via email: [email protected] or written statement sent to V.Ships (PL) Sp. z o.o., ul. Łużycka 6D, 81-537 Gdynia (Poland).

    We reserve the right to reply only to selected applications.