Praca asystent / asystentka zarządu, śląskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Gliwice
    Kilka słów o nas White Label Coders to grupa inżynierów, specjalistów IT, projektantów i kierowników projektów doświadczonych w projektowaniu i tworzeniu zaawansowanych, niestandardowych aplikacji internetowych w Angular, Node JS, PHP i Magento....
    opublikowana: 21 stycznia 2020
    • Mysłowice
    Główne obowiązki: zarządzanie biurem wsparcie zarządu w przygotowaniu dokumentacji organizacja podróży służbowych oraz spotkań tłumaczenia zarządzenie prawidłowym obiegiem dokumentów zarządzanie korespondencją zarządzanie umowami wsparcie...
    • Żywiec
    Wymagania: wykształcenie wyższe, minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość programów MS OFFICE, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, wysoka kultura osobista,...