Asystent ds. modelowania procesów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Asystent
  • 2017-03-13
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2017-04-12)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

ENERCON. Where everything revolves around your future!

Represented in 36 countries, ENERCON is one of the world’s leading wind turbine manufacturers. If you want to become a member of our team, now is the time to apply!

(umowa o pracę: 1/2 etatu, przewidywany okres projektu: ok.6 miesięcy)
Miejsce pracy: Poznań (Ogrody)

Zadania:

  • Modelowanie graficzne procesów istniejących w firmie;
  • Wsparcie w zakresie skrupulatnej konsultacji ich opisów i szczegółow ze wszystkimi działami;
  • Zapoznanie sie z globalnymi rozwiązaniami stosowanymi w grupie kapitałowej i ich dostosowywanie do lokalnych rozwiązań.

Oczekiwane kompetencje:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość MS Office na poziomie dobrym, doświadczenie w pracy z narzędziem style w MS Word;
  • Doświadczenie w komunikacji na różnych szczeblach organizacji.

Interested? Please send your application – in English language – including your CV, your salary expectation, earliest availability and reference code, via Aplikuj until 26.03.2017.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się