Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Obsługi Telefonicznej

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent ds. Obsługi Telefonicznej Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • kompleksowa telefoniczna obsługa Klientów w zakresie produktów
        i usług bankowych,
      • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących w zakresie posprzedażowej obsługi Klienta,
      • realizacja dyspozycji i zmian w systemach bankowych na zlecenie Klientów,
      • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami poprzez doradztwo
        i profesjonalną obsługę,
      • kształtowanie pozytywnego wizerunku zgodnego z wartościami Nest Banku.
    Oczekujemy:
      • wykształcenia min. średniego,
      • umiejętności swobodnej komunikacji,
      • nienagannej dykcji,
      • elastyczności i gotowości pracy w trybie zmianowym,
      • doświadczenia w zakresie obsługi Klienta będzie dodatkowym atutem.

      Potrafisz działać samodzielnie? Jesteś komunikatywny? Posiadasz umiejętność pracy w zespole?

      ZAPRASZAMY!

      Dołącz do naszego zespołu obsługi telefonicznej już dziś.

    Oferujemy:
      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym i niepełnym wymiarze,
      • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
      • wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji,
      • pracę w dogodnej lokalizacji, Centrala Banku jest położona blisko wszystkich typów komunikacji miejskiej,
      • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę,
      • pakiet dodatkowych benefitów.