Praca asystent ds. szkoleń, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Warszawa
    W tej roli będziesz odpowiadać za: przygotowywanie wstępnych raportów i analiz w programie Excel wsparcie w koordynacji pracy zespołu organizacja szkoleń: korespondencja z klientami, przygotowywanie materiałów szkoleniowych wsparcie zespołu w...
    opublikowana: 16 października 2019
    • Warszawa
    Expectations: High level of fluency in English Experience of working with children is a strong asset University students with an educational background highly desirable Oczekujemy: biegłej lub komunikatywnej znajomości języka angielskiego...
    opublikowana: 14 października 2019
    • Warszawa
    Obowiązki: administrowanie bazą szkoleń oraz narzędziami i systemami szkoleniowymi w tym platformą elearningową (tworzenie materiałów i szkoleń na e-platformie)’ przygotowanie materiałów szkoleniowych; organizacja projektów szkoleniowych pod...
    opublikowana: 11 października 2019