Praca asystent ds. zarządzania treścią, Polska

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Żyrardów
    Poszukujemy studentów ostatnich lat, absolwentów lub osób z 1-2 letnim doświadczeniem w dziale marketingu – otwartych, komunikatywnych, kreatywnych i zmotywowanych do działania. Twoje zadania: aktualizacja, planowanie rozwoju oraz wprowadzanie...
    opublikowana: 16 października 2019
    • Katowice
    Zadania: Obsługa głównego telefonu Spółki. Koordynacja przesyłek pocztowych i kurierskich. Organizacja i obsługa spotkań biznesowych. Profesjonalna obsługa Gości i Klientów Spółki. Dbanie o zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze i biurowe....
    opublikowana: 13 października 2019
    • Warszawa
    Do głównych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m.in.: pomoc i wspieranie działu wprowadzania nowych produktów zarządzanie bazą danych / platformą CMS (Wordpress, dedykowane) sporządzanie raportów sprawdzanie i aktualizacja oferty - cen...
    opublikowana: 11 października 2019