Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Kontroli Jakości

  • Kłosowice (pow. międzychodzki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ABP Food Group jest czołową firmą w branży agro na rynku europejskim . Jesteśmy największym producentem wołowiny w Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Polsce. Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Asystent Działu Kontroli Jakości do naszego biura w Sierakowie.

    Miejsce pracy: Kłosowice - Sieraków

    Zadania:

    • wdrażanie, monitorowanie i weryfikowanie systemów zarządzania jakością oraz bezpieczeństwem i higieną pracy w procesach technologiczno-produkcyjnych i wytwarzanych produktach
    • pobór prób laboratoryjnych oraz ocena jakości surowców, półwyrobów, wyrobów gotowych
    • monitorowanie sprzętu kontrolno – pomiarowego
    • przygotowywanie i nadzór dokumentacji związanej z kontrolą jakości

    Oczekiwania:

    • wykształcenie wyższe z obszaru: biologii, technologii żywności, biotechnologii lub inżynierii chemicznej
    • znajomość norm i procedur z rodziny ISO, BRC Standard, GMP, HACCP
    • doswiadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • ciekawą, pełną wyzwań pracę z dostępem do najnowszych technologii produkcyjnych
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy w międzynarodowej firmie
    • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
    Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj
    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 nr 133, poz. 883).”