Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Logistyki z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.12.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko:

Asystent działu logistyki
z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
lub niemieckiego

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • jesteś ambitny i potrafisz podejmować decyzje
  • szukasz pełnej wyzwań pracy
  • bardzo dobrze znasz język angielski lub niemiecki
  • potrafisz efektywnie pracować zarówno samodzielnie jaki i w zespole
  • jesteś zorganizowany i dynamiczny w działaniu

Zadania:

  • Wsparcie codziennej pracy managera działu
  • Kontrola realizacji zaplanowanych zleceń
  • Współpraca z magazynami
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw
  • Wprowadzanie danych do systemu ERP
  • Sprawdzanie faktur transportowych

Oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Codzienny kontakt z językiem obcym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy

CV wyłącznie w języku polskim lub angielskim prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"