Ta oferta pracy jest nieaktualna od 251 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Logistyki z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego lub niemieckiego

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 14.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Beliani to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim poszukujemy osób na stanowisko:

    Asystent działu logistyki
    z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego
    lub niemieckiego

    Miejsce pracy: Szczecin

    Wymagania:

    Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

    • jesteś ambitny i potrafisz podejmować decyzje
    • szukasz pełnej wyzwań pracy
    • bardzo dobrze znasz język angielski lub niemiecki
    • potrafisz efektywnie pracować zarówno samodzielnie jaki i w zespole
    • jesteś zorganizowany i dynamiczny w działaniu

    Zadania:

    • Wsparcie codziennej pracy managera działu
    • Kontrola realizacji zaplanowanych zleceń
    • Współpraca z magazynami
    • Dbanie o jakość i terminowość dostaw
    • Wprowadzanie danych do systemu ERP
    • Sprawdzanie faktur transportowych

    Oferujemy

    • Stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w branży e-commerce
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Codzienny kontakt z językiem obcym
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Szczecina
    • Elastyczny czas pracy
    • Prywatna opieka medyczna
    • Pakiet sportowy

    CV wyłącznie w języku polskim lub angielskim prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"