Asystent Działu Logistyki z językiem angielskim

  • Malbork, pomorskie
  • Asystent
  • 27.07.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Flexopack Polska jest częścią Grupy Flexopack, jednego z wiodących światowych producentów opakowań z folii miękkich stosowanych w przemyśle spożywczym. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi klienta tworzymy nowe stanowisko pracy.
    Poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

    Asystent Działu Logistyki
    z językiem angielskim
    Miejsce pracy: Malbork (okolice)

    Opis stanowiska:

    • Pełna obsługa tematów transportowych firmy (transport do klientów oraz od dostawców),
    • Planowanie, organizowanie, potwierdzanie dostaw przychodzących i wychodzących (transport samochodowy krajowy i zagraniczny, morski, lotniczy),
    • Bieżąca współpraca z firmami transportowymi, spedycyjnymi, kurierskimi, agencjami celnymi,
    • Sporządzanie pełnej dokumentacji przewozowej,
    • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (w tym ze spółką-matką) w celu sprawnej realizacji zamówienia Klienta,
    • Perspektywicznie znacząca rola w rozwoju Działu Logistyki firmy (działania optymalizacji procesów logistycznych, minimalizacji kosztów, raportowania i analiz,…).

    Wymagania:

    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie płynnej komunikacji praktycznej w mowie i piśmie – warunek konieczny,
    • Wskazane uprzednie doświadczenie w obsłudze transportu/logistyki firmy transportowej,
    • Kierunkowe wykształcenie logistyczne będzie dużym atutem,
    • Samodzielność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność,
    • Sprawna obsługa komputera w zakresie pakietu MS Office,
    • Mile widziana znajomość SAP.

    Dodatkowe atuty:

    • Praktyczna znajomość innych języków obcych.

    Kandydatom oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, w oparciu o umowę o pracę,
    • Wysoki standard pracy w międzynarodowym środowisku,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • Różnorodne i ciekawe obowiązki, pracę bogatą w wyzwania i przynoszącą satysfakcję,
    • Dobrą atmosferę pracy,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV
    klikając w przycisk APLIKUJ

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FLEXOPACK POLSKA SP. Z O.O. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FLEXOPACK POLSKA SP. Z O.O.moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.