Ta oferta pracy jest nieaktualna od 52 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Spedytora Międzynarodowego

  • Wrocław, Kobierzyce (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Asystent
  • 2017-09-01

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
top
Jesteśmy firmą transportowo-spedycyjną funkcjonującą na rynku od 10 lat w obszarze expresowych przewozów towarów w Transporcie Krajowym i Międzynarodowym.
Nasza oferta obejmuje szeroki wachlarz usług transportowych, skierowanych do klientów indywidualnych, firm produkcyjnych i spedycyjnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław, Kobierzyce (pow. wrocławski)

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa floty własnej oraz współpraca z podwykonawcami w zakresie przewozu towarów na terenie Europy
  • dbanie o wysoki poziom świadczonych usług, nadzór nad dokumentacją transportowo-spedycyjną
  • analiza potrzeb klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru optymalnych rozwiązań
  • rozwój sprzedaży poprzez budowanie partnerskich relacji z nowymi i obecnymi klientami

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • dobra znajomość jednego z języków obcych (angielski, niemiecki) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • samodzielność w działaniu, skuteczne rozwiązywanie bieżących problemów w ramach realizowanych zadań
  • umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • samodzielne stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie ( pensja podstawowa + premia wg regulaminu)

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@wronkowski.eu w temacie e-maila podając "Asystent SM"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wronkowski Management z siedzibą przy ul. Parkowej 16, 55-040 Kobierzyce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”
WRONKOWSKI MANAGEMENT
UL. PARKOWA 16
55-040 KOBIERZYCE
EXPRESS TAXI

TRANSPORT W SYTUACJACH
AWARYJYCH

JUST IN TIME

TRANSPORT W SYSTEMIE
24/7/365

DOOR TO DOOR

TRANSPORT DEDYKOWANY
BEZ PRZEŁADUNKÓW

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się