Ta oferta pracy jest nieaktualna od 356 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Techniczny - Przedstawiciela Handlowego

  • Opole, opolskie
  • Asystent
  • 21.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z rozwojem firmy, CP Trade Katowice Sp. z o.o. poszukuje obecnie do swojego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów, przygotowywanie ofert handlowych, realizowanie procesu sprzedaży oraz budowanie długotrwałych i satysfakcjonujących relacji z dotychczasowymi klientami firmy.

    Wymagania:

    • Minimum wykształcenie średnie techniczne (specjalność z zakresu szeroko rozumianej elektrotechniki i automatyki),
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Dobra znajomość obsługi MS Office,
    • Predyspozycji do wykonywania zawodu handlowca/przedstawiciela handlowego (komunikatywność, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, samodzielność i zaangażowanie, silna motywacja do pracy na tym stanowisku),
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę),
    • Możliwości rozwoju kompetencji zawodowych,
    • Multisport.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem)
    klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”