Oferta pracy

Asystent Administracji z językiem francuskim

Acturis Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Legnicka 48f, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie polisami ubezpieczeniowymi zawieranymi przez klientów

  • Administracja danymi związanymi z polisami ubezpieczeniowymi

  • Tworzenie oraz konfigurowanie kont dla brokerów ubezpieczeniowych

  • Przetwarzanie oraz zarządzanie danymi brokerów ubezpieczeniowych

  • Rozwiązywanie problemów użytkowników platformy w zakresie transakcji i płatności

  • Generowanie i dystrybuowanie faktur sprzedażowych

  • Kontrola terminowości opłacanych faktur

  • Zarządzanie umowami zawieranymi pomiędzy brokerem a klientem

  • Praca z dedykowaną platformą informatyczną oraz z wykorzystaniem MS Excel

  • Współpraca z zespołem z Paryża w codziennych zadaniach

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe (preferowany kierunek: filologia francuska)

  • Bardzo dobry (min. B2) język francuski w mowie i piśmie oraz biegła znajomość języka polskiego

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętności analityczne w zakresie przetwarzania danych i plików

  • Skrupulatne i dokładne podejście do rozwiązywanych zadań

  • Wielozadaniowość

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i interpersonalne

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie

  • Młody i kreatywny zespół

  • Możliwość zmiany ścieżki kariery

  • Możliwość rozwoju i awansu

  • Szkolenia i warsztaty

  • Stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Przewiń do profilu firmy