Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Administracyjno -Księgowy

KRADEX - II ROBERT RADZIKOWSKIO firmie

KRADEX - II ROBERT RADZIKOWSKI

Naddnieprzańska 32

Warszawa

Firma KRADEX istnieje od 1985 roku. Jesteśmy największym w Polsce producentem obudów z tworzyw sztucznych dla potrzeb elektroniki. Dostarczamy nasze produkty dla ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych. Nasza oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, głośników, modułów elektrycznych oraz wielu innych. Posiadamy własną narzędziownie i biuro projektowe.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Obowiązki

  • Bezpośrednie wspieranie pracy Kierownika Administracyjnego i Głównej Księgowej
  • Przygotowywanie dokumentów, sprawozdań, protokołów
  • Wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego
  • Pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych (uzupełnianie teczek osobowych, wprowadzanie urlopów, aktualizacja danych itp.)
  • Kontakt z organami administracji publicznej i kontrahentami
  • Pomoc w prowadzeniu rozrachunków
  • Współpraca z innymi działami
  • Inne prace administracyjno - biurowe ( m.in. segregowanie, archiwizowanie dokumentacji, RODO)
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziani studenci kierunków ekonomicznych
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office
  • Inicjatywa i kreatywność
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach
  • Mile widziana wiedza z zakresu rachunkowości

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i podniesienia kompetencji
  • Stałe wynagrodzenie, umowę o prace
  • Refundacja ubezpieczenia medycznego
  • Miłą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne