Oferta pracy

Asystent administracyjny

SONOCO POLAND PACKAGING SERVICES SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

SONOCO POLAND PACKAGING SERVICES SP. Z O.O.

Nowy Józefów 70

Łódź

Twoje zadania:

  • Nadzorowanie czynności administracyjnych
  • Zarządzanie zakupami artykułów spożywczych i biurowych
  • Administracja zamówień klienta wewnętrznego
  • Nadzorowanie obiegu i dystrybucji poczty i faktur
  • Organizowanie spotkań wewnętrznych oraz wizyt klientów i dostawców
  • Rezerwacja hoteli, lotów i restauracji
  • Dbałość o wizerunek firmy

Jeżeli posiadasz:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne, wysoki poziom kultury osobistej
  • Orientację na klienta wewnętrznego i zewnętrznego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Wykształcenie średnie
  • Dobrą znajomość pakietu MS Office

Możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych wraz z pakietem medycznym i sportowym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy