Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Administracyjny w Kancelarii

Merski Radcy Prawni i Adwokaci Sp.k.

Grobla 21

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawników w zakresie bieżących spraw (przygotowanie korespondencji do wysyłki, kontakt telefoniczny z instytucjami, opieka nad obiegiem dokumentów),

  • nadzór i koordynacja terminowego przepływu informacji i dokumentów,

  • praca w systemie CRM Repertorium w środowisku LotusNotes,

  • prowadzenie i aktualizowanie baz danych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe lub status studenta studiów zaocznych,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w tym zwłaszcza MS Excel),

  • skrupulatność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach,

  • wysoka kultura osobista, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie,

  • wielozadaniowość, zdolność szybkiego uczenia się.

Mile widziane

  • znajomość podstawowej terminologii prawniczej,

  • prawo jazdy kategorii B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-17:00 / 10:00-18:00,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • codzienne śniadania i „słodkie” piątki,

  • możliwość skorzystania z pakietu medycznego (Enel-med / Lux-Med) i sportowego (Multisport),

  • pracę w przyjaznym zespole, w postindustrialnej przestrzeni biurowej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.