Asystent Administratora IT

Leasing Polski Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad siecią w tym wsparcie techniczne użytkowników infrastruktury IT i systemów komputerowych.

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami.

  • Diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów w oparciu o zgłoszenia zebrane w systemie helpdesk.

  • Raportowanie wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum średniego informatycznego, mile widziane wyższe.

  • Wiedzy z zakresu administrowania systemami serwerowymi: Microsoft Windows Server, Linux.

  • Opieka nad stacjami roboczymi Microsoft Windows.

  • Znajomości zagadnień sieciowych TCP-IP.

  • Znajomości usług : smb, ftp, http, dc, dns, sql.

  • Znajomości języka angielskiego.

  • Wiedza w zakresie budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego.

  • Kompetencji w sprawnym rozwiązywania problemów występujących w sieciach teleinformatycznych.

  • Znajomość VMware, Java, Crystal Report oraz sprzętu GSM będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Umowę o pracę.

  • Udział w interesujących projektach.

  • Możliwości korzystania na korzystnych warunkach z pakietu świadczeń dodatkowych (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport).

  • Uczestnictwo w organizowanych w firmie szkoleniach językowych online.

  • Możliwość dofinansowania szkoleń z branży IT.

  • Korzystanie ze świadczeń w ramach ZFSS, dostęp do biblioteczki firmowej.

  • Udział w projektach Wolontariatu Pracowniczego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • inicjatywy dobroczynne

Leasing Polski Sp. z o.o.

Leasing Polski Sp. z o.o., firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, posiadająca wieloletnie doświadczenie w zakresie leasingu środków transportu.

Przewiń do profilu firmy