Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Agenta Celnego

  • Łódź, łódzkie
  • Asystent
  • 02.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Miejsce pracy: Łódź

KIM  JESTEŚMY?

  • Jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
  • Spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
  • Dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
  • Otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.

CO OFERUJEMY?

  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Udział w ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do pakietu benefitów (prywatna opieka zdrowotna oraz karty sportowe).

ZAKRES ZADAŃ:

  • Sporządzanie oraz analiza dokumentacji celnej,
  • Dokonywanie odpraw celnych zgodnie ze zleceniem,
  • Reprezentowanie klienta przed organami celnymi.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Podstawowej wiedzy z zakresu procedur celnych
  • Umiejętności szybkiego uczenia się
  • Dobrej znajomości Pakietu MS Office (word, excel),
  • Znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielności, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj,
w tytule maila podając: Asystent Agenta Celnego - Łódź
top