Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Agenta Celnego

Rusak Business Services Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Pruszków

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności oraz poprawności dokumentów celnych;

  • Dokonywanie zgłoszeń celnych w imporcie i eksporcie;

  • Realizacja tranzytów;

  • Monitorowanie przebiegu odpraw celnych;

  • Bezpośrednia współpraca z klientem;

  • Przygotowywanie raportów dla klientów;

  • Konsultacje w zakresie stosowania procedur celnych;

  • Wprowadzanie danych do systemów wspomagających obsługę celną;

  • Współpraca z krajowymi oraz z zagranicznymi oddziałami naszej firmy;

  • Utrzymywanie właściwej komunikacji z organami celnymi;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dokonywaniu zgłoszeń celnych mile widziane;

  • Znajomość dokumentacji celnej importowej / eksportowej;

  • Znajomość dokumentacji dotyczącej obrotu wewnątrzunijnego;

  • Znajomość przepisów Unijnego Kodeksu Celnego;

  • Praktyczna znajomość obsługi systemów celnych (PUESC);

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w nocy i w dni ustawowo wolne od pracy (dotyczy lokalizacji w Nowym Dworze Mazowieckim i w Suwałkach)

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji i reputacji;

  • Pracę w zespole doświadczonych specjalistów u jednego z najlepszych międzynarodowych brokerów celnych w Polsce;

  • Szkolenia i wsparcie naszych ekspertów w dalszym rozwoju zawodowym;

  • Niezbędne narzędzia do pracy agenta celnego;

  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji.

Rusak Business Services Sp. z o.o.

Działamy na rynku usług celnych od 1990 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej, profesjonalnej obsłudze celnej podmiotów gospodarczych. Z naszych usług korzystają duże przedsiębiorstwa z branży FMCG, spożywczej, artykułów przemysłowych, jak i małe i średnie firmy

Przewiń do profilu firmy