Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Architekta

  • Białystok, podlaskie
  • ul. Podleśna 14, Puławy pokaż mapę
  • Asystent
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Projektowe MTM STYL, właściciel serwisu www.domywstylu.pl oraz wydawca Katalogu DOMY w Stylu poszukuje osoby na stanowisko:

    Asystent Architekta w MTM STYL
    Miejsce pracy: Białystok

    Wymagania:

    • Znajomość programu AutoCAD
    • Znajomość prawa budowlanego oraz warunków technicznych
    • Samodzielność i komunikatywność
    • Zaangażowanie i dokładność
    • Dyplom ukończenia studiów na kierunku architektura

    Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Revit

    Zadania:

    • Samodzielne projektowanie wg wytycznych
    • Praca w zespole przy projektowaniu
    • Uczestniczenie w rozmowach z klientami

    Jeżeli projektowanie masz we krwi to ZAPRASZAMY

    Oferujemy:

    • pracę w programie Revit
    • możliwość rozwijania twoich umiejętności w projektowaniu obiektów budowlanych
    • zatrudnienie w oparciu o dogodną dla Ciebie formę umowy
    • uczestniczenie w ciekawych projektach

    Jeżeli chcesz do nas dołączyć:
    Wyślij CV, kilka słów o sobie oraz portfolio w formacie pdf poprzez przycisk aplikowania w temacie wiadomości wpisz: Asystent Architekta

    Nie zapomnij dołączyć zgody na przetwarzanie danych. Treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTM Styl SP. z o .o. Sp. k., ul. Podleśna 14, 15-227 Białystok w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent Architekta.