Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w: Nieszawska 6/8, 93-119 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Architekta – Budownictwo Przemysłowe

5ha

  • łódzkie

    łódzkie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • sprawne tworzenie i koordynacja projektów w zakresie branży architektonicznej - AutoCAD,

  • współpraca i koordynacja projektowa na każdym etapie projektowym,

  • przygotowywanie koncepcji architektonicznych /PZT/ analizy chłonności terenu,

  • współpraca z zespołem projektantów na etapie PB i PW,

  • współpraca z działem ofertowym, przygotowanie projektów koncepcyjnych PZT/ARCH/ aranżacji części socjalno-biurowych/ przygotowanie layoutów dla najemców,

  • współpraca z Wykonawcą na etapie realizacji projektu,

  • wizytowanie budów/ nadzór nad właściwą realizacją inwestycji,

  • udział w naradach koordynacyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,

  • minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu,

  • doświadczenie w uczestnictwie w pełnym procesie projektowym - minimum 1 projekt,

  • bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCAD i MS Office,

  • terminowość, dokładność i sumienność,

  • kreatywność w projektowaniu,

  • umiejętności prezentacji projektów,

  • umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu nad kilkoma tematami równolegle,

  • samodzielność w działaniu,

  • prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych,

  • znajomość aktualnych procedur formalno-prawnych związanych z branżą budowlaną,

  • znajomość standardu BREEM,

  • znajomość programu Autodesk REVIT, MS Project,

  • uzupełniająco SketchUP/ V-ray/Adobe Photoshop/ Corel Draw etc.

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • umowa o pracę lub B2B,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności w realizacji ciekawych inwestycji dla międzynarodowych zleceniodawców.

5ha

Biuro projektowania przemysłowego 5ha to wysoce wyspecjalizowany zespół projektantów z branży architektonicznej i konstrukcyjnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu wielkokubaturowych obiektów przemysłowych w całej Polsce. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, najwyższą jakość naszych projektów oraz sumienność i terminowość w realizacji powierzonych nam zadań. Na co dzień współpracujemy z najlepszymi biurami projektów z branży drogowej, sanitarnej, elektrycznej, HVAC oraz instalacji tryskaczowej i instalacji oddymiania. Współpracujemy z czołowymi rzeczoznawcami w kraju by zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa pożarowego w projektowanych przez nas obiektach.

Większość naszych projektów powstaje na zamówienie wiodących firm z sektora Generalnego Wykonawstwa hal przemysłowych, dla których oprócz prac projektowych wykonujemy dokumentację wykonawczą oraz realizujemy bieżące nadzory autorskie na budowach, co daje nam przewagę w postaci praktycznej wiedzy, którą z dużą sumiennością wdrażamy w nasze kolejne projekty.

Przewiń do profilu firmy