Oferta pracy

Asystent Architekta

ANTRANS INVEST sp. z o.o.O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Spółka Antrans Invest to to firma deweloperska specjalizująca się w sektorze budownictwa mieszkaniowego, posiadająca ponad 27 – letnie doświadczenie biznesowe.

W portfelu spółki znajdują się grunty budowlane zlokalizowane na Śląsku i w Małopolsce, na których spółka planuje zrealizować zarówno pojedyncze budynki wielorodzinne, jak i kompleksy osiedli. Obecnie przygotowywane są inwestycje m.in. Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu oraz Krzeszowicach.

W trakcie realizacji jest natomiast inwestycja w Olkuszu, Jaworznie oraz w Chorzowie.

W związku z intensywnym rozwojem firma jest na etapie tworzenia wewnętrznego działu projektowego i poszukujemy 1-2 osób na stanowisko asystenta architekta.

Opis stanowiska:

  • tworzenie koncepcji, wizualizacji oraz projektów budowlanych i wykonawczych
  • koordynacja i nadzór nad realizacją projektów wielobranżowych
  • tworzenie materiałów sprzedażowych – karty mieszkań, folderu inwestycji
  • aranżacja i wystrój wnętrz, m.in. dobór kolorystyki, faktury, dekoracja, wyposażenie wnętrza oraz wzornictwa używanych materiałów
  • tworzenie standardu wykończenia mieszkań „pod klucz”
  • tworzenie bazy materiałów wykończeniowych
  • nadzór nad podwykonawcami i dostawcami materiałów
  • nadzór i koordynacja prac związanych z realizacją projektu oraz przekazywanie bieżących informacji odnośnie jego realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: mgr inż. architekt lub inż. architekt na stanowisko asystenta architekta
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu Office
  • umiejętność tworzenia wizualizacji (warunek konieczny na stanowisku asystenta)
  • wiedza techniczna i znajomość przepisów
  • minimalne doświadczenie w zakresie projektowania
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
  • umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
  • doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
  • poczucie humoru
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu (forma zatrudnienia do ustalenia)
  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w wielu ciekawych projektach
  • możliwość poznania od środka firmy deweloperskiej
  • przyjazną atmosferę
  • pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, wyników i zaangażowania
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w godzinach pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy