Logo Pracuj.pl

Asystent architekta – dział Industry & Buildings

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

HaskoningDHV Polska Sp. z o.o.

Dzielna 60

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole projektowym wielobranżowym i współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu projektowego
  • modelowanie w REVIT, sporządzanie dokumentacji graficznej i projektów architektonicznych na różnych etapach projektowych
  • wykonywanie zadań zleconych przez architekta
  • sporządzanie rysunków budowlanych i wykonawczych

Nasze wymagania

  • biegła znajomość programu REVIT
  • biegła znajomość języka polskiego i angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
  • min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu architektoniczno-budowlanym
  • wykształcenie wyższe w zakresie architektury
  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność
  • rzetelność i terminowość w realizacji zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • szeroki wybór szkoleń
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • elastyczny czas pracy
  • pakiet dodatkowych benefitów (np. LuxMed, karta Multisport)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszej linii biznesowej Industry & Buildings, która jest odpowiedzialna za usługi doradcze i inżynieryjne oraz realizację projektów przemysłowych i centrów danych. W ramach tej jednostki oferujemy multidyscyplinarny zakres usług doradczych dla rynku przemysłowego. Posiadamy wielobranżowy zespół inżynierów i łączymy tę wiedzę i doświadczenie, aby opracowywać zintegrowane i innowacyjne projekty dla naszych klientów.

Naszą działalność w Polsce rozpoczęliśmy już w 1951 r., jako spółka państwowa „Hydroprojekt”. Od tego czasu świadczymy specjalistyczne usługi inżynierskie, projektowe, doradcze oraz w zakresie zarządzania i nadzoru nad realizowanymi projektami, dbając o wysoką jakość i terminowe wykonanie powierzonych zadań.

Od 2008 r. jesteśmy częścią grupy kapitałowej Royal Haskoning DHV, istniejącej na rynku międzynarodowym od 1881 r., zatrudniającej 6000 pracowników w ponad 30 krajach, świadczącej usługi konsultingowe i inżynierskie w zakresie budownictwa przemysłowego, ogólnego, hydrotechnicznego, morskiego, lotniczego, środowiska, planowania transportu oraz digitalizacji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nieustannie uzupełnianej wiedzy oraz wielobranżowym kompetencjom, realizujemy złożone projekty, wymagający niestandardowych rozwiązań.

W zakresie budownictwa i gospodarki wodnej bierzemy udział w większości kluczowych projektów realizowanych na terenie Polski.

Naszymi klientami są inwestorzy krajowi i zagraniczni, należący do sektora publicznego i prywatnego.

W Polsce dążymy do bycia w czołówce polskich firm projektowo – doradczych, w zakresie budownictwa i gospodarki wodnej oraz budownictwa przemysłowego.

Poszukujemy ambitnych i gotowych do podejmowania wyzwań pracowników, którzy wspólnie z nami chcą dbać o rozwój społeczeństwa!

Asystent architekta – dział Industry & Buildings, Dzielna 60, Wola, Warszawa