Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent architekta

ARC STUDIO ARCHITEKTURYO firmie

3 5004 500 brutto / mies.
  • Bałtycka 136
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ARC STUDIO ARCHITEKTURY

Bałtycka 136

Olsztyn

Witam serdecznie. Zapraszam do wpółpracy przy tworzeniu ciekawej architektury. Jeśli jesteś osobą pozytywnie zakręconą na tym punkcie to genialnie. Jesteśmy kameralnym, prężnym biurem architektonicznym, które od przesło 15 lat projektuje na terenie całego kraju przeróżne obiekty: hotelowe, mariny, obiekty użyteczności publicznej, obiekty sieciowe, handlowo - usługowe, magazynowe, biurowe, mieszkaniowe wielorodzinne, rezydencjonalne i inne. Architektura, która wypływa z "ARC" STUDIO ARCHITEKTURY, jest w klimacie modernistycznym, w projektach szukamy oryginalności z szacunkiem do otoczenia. Cechuje nas miła atmosfera pracy, pomimo różnych trudności dnia codziennego architekta. Dla osób nie posiadajacych, uprawnienia istnieje możliwość odbycia praktyki. Zapraszam do wysłania CV i portfolio i kontaktu e-mailowego.

Opis stanowiska:

Asystent Architekta, zajmuje się przygotowaniem dokumentacji projektowej architektonicznej, na każdym etapie procesu projektowego. Począwszy od wykonania koncepcji architektonicznej z wizualizacją 3D, opracowaniem Projektu Budowlanego - część graficzna i opisowa, sporządzenia projektów wykonawczych i sporadycznie wykonaniem aranżacji wnętrz.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy przy sporządzaniu dokumentacji architektonicznej.

Wymagana:

  • biegła znajomość AutoCAD-a, lub innych programów projektowych preferowany Revit i SkechtUp. MS Office.
  • pogoda ducha.

Oferujemy:

  • Zapewniamy doświadczenie, przy różnego rodzaju projektach, miłą atmosferę i komfortowe warunki pracy.
  • Możliwość odbycia praktyki do uprawnień arch.

Ogłoszenie archiwalne