Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Architekta/Projektanta wnętrz

Perfect Design Patrycja Jakubowska

1 8002 200 brutto / mies.

Krzysztofa Kieślowskiego 3C

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko asystenta architekta/projektanta wnętrz.

  • Wymagana znajomość obsługi programu ArchiCAD (tworzenie dokumentacji technicznej) oraz mile widziany Twinmotion.

  • Co zapewniam:

  • Praca na komputerze MAC o wysokich parametrach.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w kierunku projektowania wnętrz oraz wizualizacji budynków.

  • Dostosowanie godzin pracy do dostępności

  • Szkolenia

  • Praca stacjonarna w Warszawie (Wilanów)

  • Proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość ArchiCad'a

  • tworzenie dokumentacji technicznej

  • otwartość i zaangażowanie

To oferujemy

  • Szkolenia

O nas

Studio projektowe Perfect Design Patrycja Jakubowska zajmuje się głównie projektowaniem wnętrz, wizualizacjami budynków, spacerami 3D. Obsługuje klientów indywidualnych oraz współpracuje z firmami deweloperskimi.