Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Architekta

Kwadrat Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentacji graficznej i projektów architektonicznych na etapie projektowym

  • uczestnictwo w sporządzaniu projektów koncepcyjnych

  • wykonywanie zadań zleconych przez architekta

  • kontakt z podwykonawcami

  • kontakt z Klientami

  • sporządzanie rysunków budowlanych i wykonawczych

  • branie udziału w procedurach uzyskania pozwoleń urzędowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w projektowaniu architektoniczno-budowlanym,

  • znajomość norm i przepisów prawa budowlanego,

  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność.

  • dobra znajomość programów AutoCAD, SketchUp

  • znajomość programu REVIT

  • Dodatkowo mile widziane:

  • język angielski w stopniu umożliwiającym prowadzenie spotkań,

  • doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych, hal przemysłowych, magazynowych, obiektów mieszkalnych i biurowych

  • projektowanie aranżacji wnętrz

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • rzetelność i terminowość w realizacji zadań

  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

To oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach stanowiących wyzwanie zawodowe

  • Benefity pozapłacowe

O nas

Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej firmy pod adresem: https://kwadrat.biz/pl/