Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent architekta

Omega Buildings sp. z o.o. B sp. k.O firmie

  • Topolowa 12, Smolec (pow. wrocławski)
    Smolec (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Omega Buildings sp. z o.o. B sp. k.

Topolowa 12

Smolec (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych (głównie budownictwo mieszkaniowe)

  • Kompletowanie niezbędnej dokumentacji

  • Prowadzenie uzgodnień poprzedzających uzyskanie pozwoleń na budowę

  • Wykonywanie analiz i koncepcji projektowych

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa programu Auto-Cad

  • Wykształcenie architektoniczne

  • Terminowość i zaangażowanie w pracę

  • Samodzielność w realizowanych zadaniach

Mile widziane

  • Czynne prawo jazdy

  • Znajomość procedur związanych z uzyskaniem pozwoleń na budowę

  • Doświadczenie w pracy w biurze architektonicznym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę

  • godziny pracy 8-16