Prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Jakon Inwest sp. z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na stanowisko Inżynier Budowy”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Jakon Sp. z o.o.

Asystent Architekta

Jakon Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 14 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie koncepcji obiektów budowlanych oraz planów ich zagospodarowania,

  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej,

  • Dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi,

  • Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne,

  • 2-3 lata doświadczenia przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych,

  • Znajomość programów AutoCad, Revit, V-Ray, Photoshop, MS Office,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,

  • Dokładność, uczciwość i sumienność.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy