Logo Pracuj.pl

Asystent Architekta

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.O firmie

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j.

Cieślewskich 53

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań powierzonych przez Architekta Prowadzącego,
  • współpraca przy opracowywaniu dokumentacji technicznej na wszystkich etapach przygotowania inwestycji obejmującej budowę zespołów mieszkaniowych (analiza chłonności, projekt koncepcyjny, projekt zagospodarowania terenu, projekt budowlany i wykonawczy, inwentaryzacja, opracowanie zmian projektowych),
  • uzyskiwanie niezbędnych dokumentów od organów administracji publicznej oraz gestorów sieci,
  • wyszukiwanie i opracowywanie rozwiązań technicznych oraz specyfikacji materiałowych do wykorzystania w projektach,
  • wspomaganie Architekta Prowadzącego w realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem.

Nasze wymagania

  • wykształcenia kierunkowego (Architektura),
  • biegłej znajomości programu AutoCad, SktechUp, pakietu Office,
  • bardzo dobrej znajomości warunków technicznych, przepisów prawa budowlanego i przepisów z nimi powiązanych,
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialności, samodzielności, szybkości oraz precyzji w działaniu.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia na podstawie umowy B2B,
  • możliwości rozwoju zawodowego w ramach kompetentnego i inspirującego zespołu,
  • możliwość odbycia praktyk niezbędnych do uzyskania uprawnień budowlanych w specjalności architektonicznej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • szkolenia specjalistyczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Novisa Development to deweloper mieszkaniowy, który zrealizował na przestrzeni ostatnich 17 lat projekty budowlane o łącznej powierzchni ponad 120.000 m kw. PUM.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie jednostronnego CV. Mile widziane będzie załączenie również portfolio potwierdzającego umiejętności w zakresie projektowania architektoniczno-budowlanego.

Asystent Architekta, Cieślewskich 53, Warszawa