Asystent Architekta

Jakon Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 20 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wykształcenie wyższe architektoniczne,

  • doświadczenie przy sporządzaniu projektów budowlanych i wykonawczych,

  • znajomość programów AutoCad, Revit, V-Ray, Photoshop, MS Office,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,

  • dokładność, uczciwość i sumienność.

Nasze wymagania

  • przygotowywanie koncepcji obiektów budowlanych oraz planów ich zagospodarowania,

  • tworzenie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej,

  • dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami i przepisami budowlanymi,

  • współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Przewiń do profilu firmy