Logo Pracuj.pl

Asystent Architekta

ROCK CAPITAL sp. z o.o.O firmie

ROCK CAPITAL sp. z o.o.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie koncepcji architektonicznych i analiz chłonności terenu uwzględniających uwarunkowania MPZP lub DWZ oraz przepisy techniczne
  • przygotowywanie wniosków do pozyskiwania decyzji administracyjnych
  • współudział w opracowywaniu kompletnej dokumentacji budowlanej i wykonawczej
  • współudział w koordynacji międzybranżowej
  • przygotowywanie materiałów rysunkowych dla działu komercjalizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku Architektura i Urbanistyka
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • znajomość i umiejętność praktycznego zastosowania przepisów technicznych i prawa budowlanego
  • umiejętność tworzenia wizualizacji w programie Sketchup+ Vray
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu AutoCad- warunek konieczny
  • umiejętność organizacji i planowania zadań, terminowość
  • biegła obsługa pakietu office
  • zaangażowanie
  • chęć zdobywania nowych umiejętności

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień zawodowych

To oferujemy

  • pracę w zespole złożonym z projektantów wielu branż
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz formy współpracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • udział w wielu ciekawych projektach inwestycyjnych na różnych etapach realizacji inwestycji
  • dużą samodzielność w działaniu
  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy deweloperem i inwestorem na rynku nieruchomości komercyjnych z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w tworzeniu parków handlowych na terenie całej Polski.

Asystent Architekta, plac Stanisława Małachowskiego 2, Śródmieście, Warszawa