Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Architekta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-03-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ARK STUDIO sp. z o.o.

    Młody, podejrzanie dynamicznie rozwijający się zespół architektów zatrudni kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Podstawowe obowiązki:

    • Opracowywanie dokumentacji projektowej na każdym etapie
    • Wspomaganie pracy architekta i konstruktora
    • Koordynacje międzybranżowe

    Oczekiwania z naszej strony:

    • KONIECZNA znajomość ARCHICAD'a
    • KONIECZNA zdolność samodzielnego myślenia
    • Mile widziane doświadczenie
    • Student/ka ostatnich lat lub absolwent wydziału architektury lub inżynierii lądowej

    Zapewniamy:

    • Pracę z twórczym i nieszablonowym podejściem do każdego projektu
    • Elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji Kandydata
    • Miłą i spokojną atmosferę
    • Pomoc w rozwoju kariery i doświadczenia
    • Indywidualną opiekę medyczną w pakiecie grupowym
    • Dodatkowe wynagrodzenie (poza podstawowym) za pomyślnie ukończone projekty
    • Pyszną kawę

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na stanowisko.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych

    oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE. L. 2016.119.1), dalej RODO, informuję, że:

    1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ARK STUDIO sp. z o.o.

    z siedzibą Warszawa, ul. Sagalli 10, 05-077 Warszawa

    reprezentowany przez Radosław Kowzan [email protected],

    2) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji praw i obowiązków

    wynikających ze stosunku pracy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c RODO,

    3) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Radosław Kowzan

    4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania stosunku

    pracy oraz w obowiązkowym okresie przechowywania dokumentacji związanej ze

    stosunkiem pracy i akt osobowych, ustalanym zgodnie z odrębnymi przepisami,

    5) przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia

    danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

    bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na

    podstawie zgody przed jej cofnięciem,

    6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony

    danych osobowych (obecnie: Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych),

    jeśli stwierdzi Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/

    Pana narusza przepisy RODO,

    7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Ich

    nieprzekazanie spowoduje niemożność realizacji zawartej umowy o pracę i związanych

    z nią obowiązków podatkowo-składkowych.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.