Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Architekta

EBEJOT MANAGEMENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

EBEJOT MANAGEMENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dzieci Warszawy 40A

Warszawa

Opis stanowiska:

  • opracowywanie dokumentacji projektowej;
  • koordynowanie procesu projektowego (pod kierunkiem Projektanta);
  • inne prace biurowe związane z przygotowywaniem projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – mgr inż. architekt
  • praktyczna, biegła znajomość programu AutoCad i Office;
  • znajomość „warunków technicznych” oraz Prawa Budowlanego
  • mile widziana znajomość oprogramowania: Photoshop, 3D Max lub SKETCHUP+ Vray;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy;
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zaliczenia praktyki na budowie niezbędnej do uzyskania uprawnień;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • dobra atmosfera i wsparcie na każdym etapie pracy;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Jeżeli chcesz pracować w naszym zespole, zapraszamy do aplikacji!

Ogłoszenie archiwalne