Logo Pracuj.pl

Asystent Architekta

MAD S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie projektowym od fazy koncepcji do projektu wykonawczego
  • Współudział w opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • Przygotowywanie analiz chłonności pod kątem możliwości inwestycyjnych działki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne
  • Bardzo dobra znajomość przepisów dot. prawa budowlanego, administracyjnego, planowania przestrzennego oraz warunków technicznych i norm
  • Bardzo dobra znajomość programu AutoCad - warunek
  • Bardzo dobra znajomość programu Revit - warunek
  • Mile widziana znajomość narzędzia Dynamo
  • Mile widziana znajomość procesu BIM

To oferujemy

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karty sportowe
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego
  • Wyjazdy integracyjne

Murapol Architects Drive S.A. jest pracownią projektową, której biura mieszczą się w 4 miastach Polski. Do zadań spółki należą usługi w zakresie akwizycyjnym, projektowym i inżynierskim wobec Grupy Murapol, która od 18 lat realizuje projekty w obszarze budownictwa wielorodzinnego w kilkunastu miastach Polski.

O Grupie Murapol:

19 lat na rynku deweloperskim

65 zrealizowanych inwestycji

285 wzniesionych budynków

17 800 oddanych mieszkań

475 fachowców różnych specjalizacji

Oddziały w 15 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Aktualne oferty pracodawcy
AARWAWB/11/2020

Asystent Architekta, Warszawa