Informujemy, że Administratorem danych jest Anicar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 168. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Anicar Sp. z o.o.

Asystent architekta wnętrz

Anicar Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie projektów koncepcyjnych, wykonawczych i powykonawczych.

Nasze wymagania

  • obowiązkowe wykształcenie kierunkowe (architektura, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz) – absolwenci lub studenci ostatniego roku,

  • biegła znajomość programu AutoCAD,

  • obowiązkowa umiejętność tworzenia wizualizacji, mile widziana znajomość programu CAD Decor,

  • dobra organizacja pracy,

  • sumienność, rzetelność, terminowość, optymizm,

  • umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • znajomość podstaw prawa budowlanego, w szczególności dotyczących mieszkań i lokali użytkowych.

Biuro projektowania wnętrz GALERIE VENIS DESING STUDIO - zapraszamy Cię do naszego Zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz linku do swoich projektów i realizacji za pomocą przycisku do aplikowania, w tytule maila podając nazwę stanowiska i miasto.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz linku do swoich projektów Klikając w przycisk „Aplikuj”

Prosimy o zawarcie w CV aktualnej klauzuli, zgodnej z RODO.