Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Architekta Wnętrz

DekorProjekt Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent

Firma zajmuje się kompleksowym wykończeniem i wyposażeniem wnętrz od 2009 roku.

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy asystenta projektanta wnętrz.
  • Zależy nam na osobach zaangażowanych i chętnych do nauki.
  • Dajemy możliwość szkolenia i podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Prowadzimy realizacje indywidualne oraz wykończenia w oparciu o pakiety wykończenia wnętrz.

Wymagania:

  • Oczekujemy znajomości programu SketchUp i V-ray, chętnie również pCon
  • Znajomość pracy w oparciu o pakiety wykończenia wnętrz będzie atutem;
  • Poszukujemy studentów ostatniego roku / absolwentów kierunku architektura / projektowanie wnętrz,
  • Lub osoby zajmującej się do tej pory sprzedażą i doradztwem w zakresie asortymentu z zakresu wykończenia wnętrz;
  • Lub osoby z doświadczeniem w obsłudze Klienta w dużych sieciach handlowych i marketach budowlanych
  • Przewidujemy możliwości awansu lub stanowiska odpowiadającego nabytej wiedzy projektowej.

Oferujemy:

  • Pracę pod nadzorem doświadczonego architekta.
  • Umowę zlecenie na początek, docelowo umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne