Logo Pracuj.pl

Asystent architekta wnętrz

Anicar Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie projektów koncepcyjnych, wykonawczych i powykonawczych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (architektura, architektura wnętrz, projektowanie wnętrz) – absolwenci lub studenci
  • znajomość programu AutoCAD,
  • umiejętność tworzenia wizualizacji, mile widziana znajomość programu CAD Decor,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność, rzetelność, terminowość, optymizm,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw prawa budowlanego, w szczególności dotyczących mieszkań i lokali użytkowych.

O nas

Biuro projektowania wnętrz GALERIE VENIS DESING STUDIO - zapraszamy Cię do naszego Zespołu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz linku do swoich projektów i realizacji klikając na przycisk Aplikuj

Asystent architekta wnętrz, Warszawa